Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Gry / Odp: osu!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Dudek dnia Lipiec 27, 2016, 00:09:35 »
raczej nie,
2
Gry / Odp: osu!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Chmiel dnia Lipiec 26, 2016, 21:55:05 »
Ciekawe czy jak odkopię temat to ktoś odpowie :P
https://osu.ppy.sh/u/1039380
3
Manga&Anime / AKIRA
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kaze dnia Marzec 07, 2015, 20:05:55 »
Pierwsze skojarzenie z tytułem mangi/anime Katsuhiro Otomo pt. "Akira"?
4
Manga&Anime / Odp: Ostatnio oglądane...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kaze dnia Marzec 07, 2015, 20:02:49 »
Czekam na ciąg dalszy "Shigeki no Kyojin" (to jest rozpierdol!), "Horizon in the Middle of Nowhere" (choć nie mam pojęcia, o czym jest to anime) i "Kyoukai no Kanata" (boski feeling i niezapomniane wrażenia wizualne).
5
Manga&Anime / Odp: Ostatnio oglądane...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kaze dnia Marzec 07, 2015, 19:58:54 »
Rzadko trafiam ostatnimi czasy na serie, które chciałbym oglądać od początku do końca, przestawiłem się więc na masowe skubanie co popularniejszych tytułów w nadziei, że znajdę coś, co ruszy mnie jak niegdyś "Monster" czy "Berserk". Zupełnie nie przypadł mi do gustu "Guilty Crown", za to miło ogląda się "Parasyte". Utknąłem po kilku odcinkach "Sword Art Online" i "Tengen Toppa Gurenn Lagann". Mega spodobał mi się "Abenobashi Mahou Shoutengai"! Ociekający zajebistością ochłap absurdu i psychodeli made by Gainax. Powala mnie na kolana dynamika i surowy retro feeling "Kill La Kill", choć szkoda, że nieco przysłonięte cyckami i dupami. Ze starszych serii - odpaliłem po wielu latach oczytany w Kawaiiach "Dominion Tank Police", ale nie zmogłem, zbyt to archaiczne na rok 2015, za to "Gunbuster" wciąż ma się świetnie i zaraz wrzucam odcinek szósty. Się dzieje się!
XD
6
Muzyka / a co z koto :)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez adms dnia Październik 25, 2014, 17:29:26 »
https://www.youtube.com/playlist?list=PLT1m_kdDqOyBEcTIkUa2nreDZWpIQwlyy

trochę japońskiej muzyki do posłuchania :)

dziwne, że nie ma jeszcze wątku o japońskiej muzyce 8)
7
Wasze pomysły / Odp: Wolne pomysły
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NaNiKo dnia Październik 16, 2014, 16:26:34 »
Jakich informacji?
8
Dyskusje i pytania / Odp: Przyjęcie do ekipy animatsuri
« Ostatnia wiadomość wysłana przez NaNiKo dnia Październik 03, 2014, 17:59:15 »
Napisać do ogurkiego (który pewnie już niebawem i tak zauważy ten post) i poprosić o dodanie do grupy.
9
Dyskusje i pytania / Przyjęcie do ekipy animatsuri
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Szakalo dnia Październik 03, 2014, 17:47:22 »
Zostałem przyjęty na gońca i mam problem bo w wiadomości z e-maila pisze żeby zapisać się w tym wątku :http://forum.animatsuri.pl/index.php?topic=4308.msg52846#new ale jak wchodzę w ten link to mi wyskakuje że wątek nie istnieje albo nie mam uprawnień.
O co chodzi, co zrobić?
10
Dyskusje i pytania / Odp: Stoiska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Guile dnia Wrzesień 20, 2014, 15:58:37 »
Prawdopodobnie z powodu Coperniconu wystawcy wystartują ostatecznie w okolicach środy dopiero. Natomiast jeśli chodzi o zgłaszanie stoisk, to zgłoszenia wystawców zawierają także część poświęconą zgłoszeniu poszczególnych osób obsługujących stoiska, więc lepiej nie robić zwykłej rezerwacji wcześniej.
Strony: [1] 2 3 ... 10