Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Dyskusje i pytania / Odp: Stoiska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Czarny Feniks dnia Wrzesień 20, 2014, 08:09:20 »
Okej, to teraz pytanie numer dwa - pojawiły się rezerwacje biletów, wystawców wciąż brak. Czy jeśli chcę być wystawcą, obowiązuje mnie inna wersja wejściówek, czy dokładnie taka sama, a dopiero po pojawieniu się dodatkowych zgłoszeń mam się odzywać osobno?
Z góry przepraszam za dociekliwe pytania, nie chcę czasem niczego przegapić ani utrudnić życia helperom na samym konwencie : )
12
Dyskusje i pytania / Odp: Stoiska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Guile dnia Wrzesień 15, 2014, 09:49:08 »
Tak jak pisaliśmy na stronie internetowej. Zgłoszenia wystawców wystartują w tym tygodniu.
13
Dyskusje i pytania / Stoiska
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Czarny Feniks dnia Wrzesień 15, 2014, 09:19:19 »
Czy jest możliwość zorganizowania własnego stoiska z rzeczami do sprzedaży? Jeśli tak, to gdzie i kiedy będzie można się z czymś takim zgłosić?
14
Wasze Pomysły / [--] UltraStar: Break the Streak!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Phor Killick dnia Wrzesień 09, 2014, 01:53:05 »
Krótki opis "Atrakcji": Hellconowe mikrofony w ciągu całego swojego życia znają tylko jedno miano: Phoriist Killick. Samo wypowiedzenie tego pseudonimu sprawia, że niektórym śpiewającym ciarki przechodzą po całym ciele. Do tej pory niepokonany. Powraca... ponownie stawiając wszystko na szali.
Czy i tym razem Streak zostanie obroniony?

Plan atrakcji/Zasady: Zwiększam nagrodę z własnej kieszeni na Turniej US'a o ponad 100 (nie mam światła w domu by liczyć dokładnie o drugiej w nocy) Anijenów dla zdobywcy I miejsca.
Tylko i wyłącznie wtedy, kiedy przegram w trakcie turnieju.

Czas: w ramach turnieju UltraStara.

Uwagi:
BARDZO WAŻNE - żadna z moich zatwierdzonych atrakcji nie może kolidować z turniejem US'a (jeśli będą jakieś)
Atrakcja odbyła się nieoficjalnie na Hellconie III. Streak wtedy został obroniony.
Zresztą... Ta "atrakcja" odbędzie się i tak. Ten post jest tylko w celu lekkiego podpromowania tejże. A nuż kolejni dobrzy wokaliści się zjawią? :D
15
Offtop / Odp: Uwagi i podziękowania za LARP.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Makisan dnia Lipiec 15, 2014, 21:26:00 »
Ah, dziękuje!:)
16
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Phor Killick dnia Lipiec 15, 2014, 16:06:54 »
Najpierw była gazeta (przed 15:00 - wydanie się pojawiło jak biegałem po conplace z 500k na nietykalność dworca)
Potem była bomba (między 16:00 a 17:00, bo miałem wtedy swoją atrakcję)
Potem było seppuku (17:30)
I na końcu walka (17:45?)
17
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Makisan dnia Lipiec 15, 2014, 15:55:53 »
Czyli na początku gazety napisali że handlujemy narkotykami za to Matsuri Gairu roskazał Kageyama popełnić seppuku i potem Kageyama Ikka podłożyła bombę pod Triadę i primiera, a w końcu była welka walka mędzy klnem Haruka i Bannou?
18
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sachi-pyon dnia Lipiec 15, 2014, 13:12:54 »
Czyli triada na nas po prostu zemściła się za zabicie ich szefa i premiera?
Nie do końca
Akcja z bombą była później. Była wręcz ostatnia. I to nie Triada się mściła, oni byli jakby 'wykorzystani' w tej akcji.
19
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Makisan dnia Lipiec 15, 2014, 13:03:32 »
Czyli triada na nas po prostu zemściła się za zabicie ich szefa i premiera? Nie byliśmy bardzo greczni.  :D

A Kageyama i Bannou tutaj bywają? Czy już kiedyś grali ze sobą (Kageyama, Bannou, Haruka, Date i inni?), jakoś bardzo do siebie pasowali. :)
20
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ogurki dnia Lipiec 15, 2014, 11:24:41 »
Rosyjska mafia nie do końca była mafią a dyplomata z ambasady ZSRR nie do końca był dyplomatą.
Arkadij Iwanowicz Dybowski był oficerem GRU z jednym zadaniem: Pozyskać plany nowo powstającej bazy USAF.
Dzięki Bannou i ich dobrym układom z Premierem udało się te plany pozyskać, jednocześnie sami dostarczyli kilka ciekawych haków na niego.
W celu zatarcia śladów ludzie Kageyama Ikka dostarczyli informacji o ślubie córki premiera z szefem triad, dzięki czemu we właściwym czasie udało się podłożyć bombę w restauracji gdzie miała się odbyć ceremonia. Gdy ładunek eksplodował zginął zarówno szef triad jak i premier. Co ciekawe do podłożenia bomby swoją rękę przyłożyła rzeczniczka rządu.
Po zatarciu śladów pani rzecznik otrzymała materiały kompromitujące premiera oraz niektórych działaczy opozycji.
Po tych wydarzeniach 'dyplomata' opuścił Japonię nieniepokojony przez władze.
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10