Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Offtop / Odp: Uwagi i podziękowania za LARP.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez sachi-pyon dnia Lipiec 15, 2014, 10:59:20 »
Ja (rzecznik rządu) byłam po stronie Kageyama-ikka, bo wysadzili dla mnie premiera, a przeciwko Bannou-kogyo, bo chcieli wysadzić mnie, ale muszę przyznać, że zwycięstwo Haruna-gumi zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie.

Tym niemniej było mi smutno, że zostałam w większości olana. Mimo starań.

Oraz że mimo że siedziałam niemal całego LARPa w jednym z dwóch terenów należących do Rządu 'nie dało się mnie znaleźć'.

Tu się bardzo chwali Kageyama-ikka, że udawało im się to bez problemu.
(Co im się mniej chwali, to to że nie chcieli nic w zamian za rozwalenie premiera. Mój teren przypisałam im w sumie z dobrej woli i w ramach podziękowania za współpracę. Po raz kolejny - honorowe, ale mało skuteczne działania)

Ogółem, gratuluję wszystkim kumicho! I Aldarowi oczywiście też!
(~≈Skoro nawet na forum zaczęła się dyskusja, to LARP srsly się udał≈~)
22
Offtop / Odp: Uwagi i podziękowania za LARP.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Makisan dnia Lipiec 15, 2014, 08:33:42 »
Harnaś,
Dużo? Hm, to chyba kiedy nas wysyłał walczyć. Wydawało się, że zawsze jest na swoim miejscu. Chociażby Kumicho można było łatwo odnaleść. :)
No właśnie, zrobiłeś Kageyama w konia.  ;( heh, może rzeczywiście był za młody... Nie trzeba wierzyć wrogom.
Dziwnie wyszło, że akurat chcieliśmy kupić narkotyki i podrzucić Bannou, ale okazało się, że akurat nas złapali z tym. :)
Mam pytanie, w końcu można było dołączać do przeciwników też i być podwójnym agentem? Czy wszystkim risowaliście coś na karteczce uczestnika? Bo Kageyama postawił mnie trójkąt.

Phor Cilliric.
Tak, styl zachowali. :)
Wow, no to będziemy czekać na wywiady z naszymi Kumicho. :)
23
Dyskusje i pytania / Odp: Temat okołoLARPowy - wrażenia, sytuacje, relacje.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Phor Killick dnia Lipiec 15, 2014, 06:54:12 »
Zasłyszane przez jednego z 'dowódców' Kageyama Ikka
Był jeden gracz, którego można byłoby określić chyba agentem innej z Triad. Skrót wydarzeń z nim związanych (może o nie wszystkich słyszałem)
 - Dołączył do Haruna-gumi
 - zaczął handlować narkotykami na ogromną skalę
 - załapał się na zdjęcie, które zabiło Kageyamę-dono
 - Wyleciał z Haruna-gumi
 - Dołączył do Bannou Kogyo
 - Przelał sporą sumę lewych pieniędzy do Bannou Kogyo
 - Wyleciał z Bannou Kogyo

Na szczęście u nas go nie było :)
24
Offtop / Odp: Uwagi i podziękowania za LARP.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Phor Killick dnia Lipiec 15, 2014, 06:49:18 »
Cóż, każda rodzina miała swój własny styl. I to wyszło. :)

Główną siłą decyzyjną w rodzinie był nasz Kumichou. Część podsuwała pomysły, ale to on decydował. Wszelkie 'pretąsje' więc do niego xD
Ale w sumie i tak gdyby nie prasa to byłaby zagwozdka po której stronie się opowiedzieć. Musisz podziękować Bannou Kogyo i Haruce, Harnasiu, za 2-3 artykuły wymierzone w Kageyama Ikka (w tym jeden bezpośrednio).
Cóż... dołączenie do strony, która walczyła w dość bezpardonowy sposób do tej pory, dla kilku(dziestu) osób z rodziny było nieco niehonorowe. Stąd wszyscy chcący walczyć jak jeden mąż stanęli na początku za Tobą. :P

Podczas kilku najbliższych konwentów może się okazać, że ludzie zainteresują się badżem "Bimbrownia-gumi". Szkoda, że nie było tam nikogo z aparatem.

A co do tamtej prasy, która wbiła do nas, to oni akurat byli prawdziwi. Brona Cultura.
25
Dyskusje i pytania / Odp: Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez milu dnia Lipiec 15, 2014, 05:43:13 »
Po naładowaniu telefonu w informa..torni(?) ładowarkę grzecznie zwróciłam. swoją. Gdzie się zgłosić?

taka czarna, płaska, do samsunga c3200. miała naklejoną karteczkę o której ma być koniec ładowania -sześć minut po jakiejś nocnej godzinie. po prostu inteligentnie położyłam ją na ławce przy pani zajmującej się nimi i wyszłam.
Z góry dziękuję!
26
Offtop / Odp: Uwagi i podziękowania za LARP.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Harnaś dnia Lipiec 15, 2014, 01:44:30 »
Ogółem Kageyama dużo mnie odwiedzał :P

Po pierwsze sprzedałem policji info o tym które sektory posiadacie. Ale im to nie wystarczyło ( informacje potrzebne były do wykonania quest'a ) więc gdy Kageyama do mnie przyszedł to zaproponowałem mu pewien układ. Bannou mieli wtedy tylko dwa sektory więc umówiliśmy się że moi ludzie zaatakują kasyno a wy magazyn. No i w to zrobiliście, informacja poszła do policji ( która nawet nie wiem czy to wykorzystała ) a moja rodzina kasyna nawet nie ruszyła :D

W sumie jakby się zastanowić to nie było wydobywanie informacji tylko zrobienie kageyamy w konia xD
27
Offtop / Odp: Uwagi i podziękowania za LARP.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Makisan dnia Lipiec 15, 2014, 01:30:53 »
No jeśli to była gra, to jakby powiedział Stanisławski "wierze!". Uwierzyłam, byłeś bardzo przykonowujący. ;) heh, dla tego właśnie trzeba się poznawać najpierw, inaczej będzie jak w "Total recall", gdzie bohater właśnie nie wie, czy to co się z nim dzeję to prawda, czy on tylko śni to co wlaśnie chciał. :))) ale wiem, za mało czasu. Rozumiem teraz ludzie które wyjeżdżają na tygodnie żeby zagrać. :)
Ale czy działania Haruna byli tradycyjne? Wydaję się, że byli skuteczne. :)
I właśnie, wyszło bardzo cfane, Haruna jakby uśpił uwagę Kageyamy, bo jak Kageyama mówił, Haruna nie jest zagrożeniem. Oj... Mylił się. :)
Jak to... Wydobyłeś? Kiedy? :)
Myśliałam, że trzeba bardzej obawiać się i coś zrobić z prasą, ale żeby nasz Kumicho sam wydał informację?

P.S. No właśnie!:))))
P.S. Coś mnie wydaję się, że gry rzeczywiście było za mało... I niestety to nie gra PC żeby można by było wszystko przejść jeszcze raz i zobaczyć takie interesujące momenty. :)
28
Offtop / Odp: Uwagi i podziękowania za LARP.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Harnaś dnia Lipiec 15, 2014, 00:45:07 »
Fakt, że byłem pewny siebie ale nie dlatego że mialem jakiś plan. Po prostu co by był ze mnie za Yakuza gdybym nie uważał że jestem najlepszy. To była gra aktorska :D

I tak jak Aldar wspomniał, byłem tak załamany tą dysproporcja sił, że o mały włos a bym totalnie zrezygnowal i opowiedział się za inna rodziną. No ale po walce o sektory koło godziny podajże 15 zauważyłem że sporą częścią sektorów reszta rodzin nie jest zainteresowana więc zacząłem działać i jak widać to się opłaciło :D Także możecie mieć pretensje do siebie że to trochę olaliście.

Plus możecie mieć też pretensję do swojego kumicho który był za bardzo ufny. Mieliśmy pakt o nieagresji ale nie przeszkodziło mi wysyłać na wasze sektory Sendai Dragons które obniżały atrakcyjność waszych sektorów i przekazanie policji informacji o działaniach rodziny Kageyama. A część tych informacji wydobyłem od waszego Oyabuna :D

Nie było to zbyt honorowe ale Honor to nie była moja działka xD

P.S Nie olewajcie sierot bo kiedyś taka jedna może was zrobić w balona xD
29
Offtop / Odp: Uwagi i podziękowania za LARP.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Makisan dnia Lipiec 15, 2014, 00:34:14 »
To 5-ka! XD Haruna obawiał się wrogów i szpiegowstwa, ale to wrogowie doprowadzili do jego zwycięstwa!  XD "leży pod stołem".
Hm, i to właśnie chyba druga zła strona LARP, bo nie można znów zegrać na stronie innej rodziny i zobaczyć to wszystko z innej perspektywy.
Ale... Pamiętam, że premier przychodził do Kageyama i o czymś rozmawiali, starałam się wsłuchać, ale było dużo hałasu... Jak widać nie doszli do zgody. :) ale dla czego u nas była prasa?:) czy to była prawdziwa prasa? Bo to było śmieszne, Kageyama właśnie daje nam zadanie na przyjęcie następnego sektoru i tu nagle przychodzi prasa i zaczyna filmować! To było dziwnę. :???: mieliśmy przecież problem z prasą...
30
Offtop / Odp: Uwagi i podziękowania za LARP.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Aldar dnia Lipiec 14, 2014, 23:38:25 »
Akurat dlatego na koniec była walka robiona - żeby niezależnie od tego co się stanie podczas samego LARPa (a latały bomby, oskarżenia o handel cukrem itd.), dana rodzina nie mogła wygrać tylko dlatego że przejęła najbardziej dochodowe sektory (Kageyama Ikka), swoje sektory podpakowała na pełną atrakcyjność (Haruna-gumi) albo zgarnęła większość questów (Bannou Kogyo). Szkoda że Rodzina Kageyama olała sprawę atrakcyjności terenów poza dworcem, ale przynajmniej macie na koncie zabicie premiera Japonii i to, że przyczyniliście się do zwycięstwa Haruna-gumi, za co Harnaś może być wam wdzięczny, bo bez was mogłoby się to zmienić xD
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10