Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

- Krzyczpudło

Autor Wątek: Yaoi Night - kto by pomyślał  (Przeczytany 8660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Shagarot

• Gość
Yaoi Night - kto by pomyślał
« dnia: Grudzień 17, 2008, 01:10:46 »
Z poprzedniej edycji ecchiconu najmilsze wspomnienia mam z Yaoi Night... nie żebym spoglądał na wyświetlacz - co to to nie.
Akurat wtedy odsypiałem z głową na udach poznanej na ecchi dziewczyny i moje myśli błądziły pomiędzy tematami "Czemu do cholery poza Krixem jestem tutaj jedynym facetem?", "Dlaczego do cholery jest tutaj tak gorąco i duszno?" by w końcu dojść do wniosku "Znam kilku maniaków anime płci męskiej, którzy uwielbiają Yuri, a jeśli idzie o kobiety to znam tylko kilka, które nie uwielbiają Yaoi... znaczy się większość kobiet marzy o świecie pełnym homosexualistów płci męskiej, którzy nie interesują się w ogóle kobietami?"
W każdym razie gdyby nie to odespanie z głową na nogach owej dziewczyny jak i późniejsze rozmowy czy wymiana kontaktów to nie byłaby ona dzisiaj moją najlepszą przyjaciółką...
Coprawda na początku myślałem, że będzie chciała mnie zabić zwłaszcza gdy na korytarzu urwałem jej futrzany ogon, ale teraz widzę, że jakoś to życie się toczy na przód...
A wy poznaliście kogoś na ecchiconie? Czy przerodziło się to w coś więcej niż tylko kilka rozmów o byle czym?

Yoakemi

• Gość
Odp: Yaoi Night - kto by pomyślał
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2008, 08:55:05 »
Ecchicon wspominam jako chyba najlepszy mój konwent. Może dlatego, że pierwszy. Jednak na każdym następnym uczucie wszechobecnego chaosu wzrastało.

Źle wspominam jedynie "yuri night", gdzie puścili hentaice z tentaclami.

Offline Guile

• Naczelny Zbol
  • Administrator
  • Prezes Zarządu
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2008, 15:39:36 »
Pewnie gdyby Ariannie sie nie spalil laptop, na ktorym bylo jej Yuri, to by sie odbylo poprawnie, ale mowi sie trudno...

Fensir

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2008, 15:43:44 »
Jak słyszę yuri/yaoi night to kojarzy mi się banda 13/14latków z ostatniego Animatsuri pragnąca wejść na te dewiacje :o

Offline Aldar

• Moderator Globalny
  • Szalony geniusz v. 1.2.3a
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 18, 2008, 03:05:38 »
Jak słyszę yuri/yaoi night to kojarzy mi się banda 13/14latków z ostatniego Animatsuri pragnąca wejść na te dewiacje :o

Nie tylko Tobie tak się kojarzy... lol
Buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

Olhado

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 18, 2008, 11:53:57 »
następnym razem, jak będziecie mieli problem z filmami Yuri, możecie się zgłosić do mnie, ja zawsze mam laptopa z internetem i hentaicami na dysku ^^  (bardzo przeżyłem fakt, braku Yuri-night :/ to była główna(jedyna) atrakcja na którą się napaliłem ^^ )

Bere

• Gość
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 20, 2008, 23:54:14 »
Z poprzedniej edycji ecchiconu najmilsze wspomnienia mam z Yaoi Night... nie żebym spoglądał na wyświetlacz - co to to nie.
Akurat wtedy odsypiałem z głową na udach poznanej na ecchi dziewczyny i moje myśli błądziły pomiędzy tematami "Czemu do cholery poza Krixem jestem tutaj jedynym facetem?", "Dlaczego do cholery jest tutaj tak gorąco i duszno?"

Nie byliście sami. Byłem na yaoi night, głównie dlatego że hentai night ssał, nie było niczego lepszego do roboty... a mnie yaoi nie przeszkadza. Również zapoznałem się wtedy bliżej z pewną osóbką, niestety kontaktów nie wymieniliśmy. Czego odrobinę żałuję.
Sigh.

Fensir

• Gość
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 21, 2008, 12:08:54 »
Wreszcie dobry pomysł...

Bere

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 21, 2008, 12:36:53 »
Na piersiach też mi się zdarzyło - moja głowa krążyła:
Raz leżałem grzecznie, a raz udawałem, że interesuje mnie to to na ekranie więc siadałem i policzek na piersi ^^

Sorry, nie wiem jak Ty ale nie muszę udawać że to przypadek jeśli chcę kogoś zmacać...

Yaoi Night na czwartym Ecchi chyba będzie, tak ?

Shagarot

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 21, 2008, 12:47:57 »
To nie było udawanie, że przypadek :P Ja udawałem, że oglądałem aby się nie czepiała, że zrobiłem sobie poduszkę z jej piersi :P
A i tak Krix mnie przebił i zwrócił na siebie uwagę dziewczyn gdy w pewnej chwili rzucił "Hmmm, to jest całkiem interesujące"

Shivunia

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2009, 16:30:35 »
drodzy panowie to zaczyna przypominać temat " na jakiej części kobiecego ciała spałem , kiedy i gdzie"

a co do tematu.
Z poprzedniego ecchi dobrze wspominam odważnego jegomościa który nawet dobrze udawał że nas słucha kiedy nawijałyśmy o yaoicach i gdzie najlepiej przedstawili sceny

Krixander

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2009, 20:58:31 »
a byl an Yaoi night?

Shivunia

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 10, 2009, 17:31:44 »
nie chyba nie ..

Yumenegari

• Gość
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 16, 2009, 21:21:06 »
Czyli to wcale nie na temat! Shiv, popraw się xD.

A w ogóle, byłyśmy my na yaoi night na trzecim ecchi, co D=? Nie pamiętam już..." O rotfl xD
Ale aż szkoda przegapić, jak widzę xD. Shiv, na następnym ja chcę leżeć na Tobie =D!!!! :ecchi:

darth

• Gość
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 16, 2009, 22:13:43 »
Yeah, popieram tą inicjatywę. Pójdę oglądać shoujo-ai pod pretekstem oglądania yaoi. o.O