Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

- Krzyczpudło

Autor Wątek: Wrażenia po Ecchiconie  (Przeczytany 17177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Guile

• Naczelny Zbol
  • Administrator
  • Prezes Zarządu
Wrażenia po Ecchiconie
« dnia: Lipiec 13, 2010, 10:06:21 »
Tutaj wpisujcie Wasze wrażenia, by nie zaśmiecać innych wątków.

Offline Joe

• anime.com.pl
  • Nowy użytkownik
  • *
    • anime.com.pl
Odp: Wrażenia po Ecchiconie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 13, 2010, 12:27:38 »
Ja od razu się podczepię, że swoje wrażenia z Ecchiconu możecie też wysyłać na [email protected] - zostaną wykorzystane w audycji o konwencie, którą będę współprowadził jutro o 20 w radiu anime.com.pl. Swoje wrażenia możecie spisać, a jeszcze lepiej nagrać przez mikrofon i wysłać plik.

Wasze opinie będą też mile widziane w trakcie trwania audycji, wtedy będziecie mogli je przesyłać przez panel kontaktowy i ew. GG, ale w trakcie audycji mamy mniej czasu na ogarnięcie nadchodzących wiadomości i zdarza nam się niektóre pominąć. Dlatego najlepiej spiszcie/nagrajcie swoje przemyślenia zawczasu.

Offline Kaka

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 13, 2010, 17:07:30 »
Haha tyle zdrowo walnietych ludzi co tam bylo to jeszcze nie widzialem :D moze dlatego tak mi sie podobalo xD
Wiele roznych ciekawych atrakcji ;d Heh ja kce wiecej ;p

Offline Guile

• Naczelny Zbol
  • Administrator
  • Prezes Zarządu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2010, 18:21:45 »
Chyba mnie z kims pomyliles.

Offline Rejzer

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2010, 18:29:38 »
To była świetna impreza aczkolwiek do trzech rzeczy mozna się przyczepić:
1. Higiena osobista - Ehhh, dwa prysznice na dwa tysiące ludzi, bajer [lol] czyli jeden natrysk na 1000 uczestników.
2. "Konfitura" [konfident] - ja chcę praktyczny konkurs Yuri/yaoi !!
3. Pogoda - zdecydowanie było za gorąco.

Offline Guile

• Naczelny Zbol
  • Administrator
  • Prezes Zarządu
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 13, 2010, 18:32:56 »
To była świetna impreza aczkolwiek do trzech rzeczy mozna się przyczepić:
1. Higiena osobista - Ehhh, dwa prysznice na dwa tysiące ludzi, bajer [lol] czyli jeden natrysk na 1000 uczestników.
Zerknij jeszcze raz na plan i policz prysznice, bo te nie były tylko przy wystawcach.

Offline Stonekeep

• Aktywny użytkownik
  • Pure evil
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 13, 2010, 18:46:04 »
Ja się chciałem wycwanić i skoczyć w czasie cosplayu z myślą, że nie będzie nikogo przy prysznicu. Niestety chyba nie tylko ja tak pomyślałem xD

A dokładniejsze wrażenia spiszę później - trochę czytania będzie (lubię się rozpisywać :D)
Look in my eyes, what do you see?
The Cult of Personality.

Offline Tuan

• Obsługa konwentu
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 13, 2010, 19:18:58 »
To trzeba było wejść do prysznica tuż przed cosplayem, mi się udało tylko miałem problemy z wyjściem i zgubiłem 10 anijenów ;(.

Offline Elitar

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 13, 2010, 21:02:03 »
Prysznic ? Tylko odrazu po wejsciu na kowent, bez zadnych kolejek ;) Pozniej mycie sie w zlewie, nogi, krocze i dupa moga wytrzymac 1,5 dnia bez wody i mydla :)) Konwent jak najbardziej na plus, szkoda tylko, ze wtedy gdy najlepiej zaczynalem bawic musialem wracac do domu ;f Na pewno jeszcze wpadne do Warszawy na konwent (po raz kolejny ;) ), ale pod namiot nigdy wiecej ;)

Offline lisaros

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 14, 2010, 07:52:03 »
Konwent ogólnie udany, choć pomocne na pewno by były dodatkowe "drogowskazy" - przez pierwsze kilka godzin nie miałem planu i nie mogłem "się odnaleźć" :)

PS. Wielkie podziękowania i brawa dla uczesniczek kiślowych zapasów. Przy okazji pośba - czy mógłby ktoś podać listę zawodniczek i  mniej więcej wyniki (wiem, że to mało istotne :P)?

Offline Cidius

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 14, 2010, 12:14:08 »
Pierwszy post  :hej:

Wrażenia po konwencie jak najbardziej pozytywne, choć zaczęło się nieciekawie. Najpierw potworny ścisk w autobusie (wciąż mam nadzieję, że to twarde należące do kolesia, który stał za mną to był telefon -_-), potem dwie godziny stania w kolejce na tym przeklętym skwarze, a na koniec wiadomość o braku miejsca w sleep roomach. Koniec końców kawałek podłogi się dla nas znalazł, poza tym mieliśmy ciekawsze rzeczy do roboty niż spanie, więc po początkowych nerwach nastąpił przyjemny chillout trwający aż do niedzielnego wyjazdu.

Co do przygotowanych atrakcji, to było bardzo dobrze, a miejscami nawet świetnie (kisiel! :3). Nawet nie zauważyłem, że nie wszystko sie odbyło, może z wyjątkiem hentajowego dubbingu, na który sie lekko, em, napaliłem. Przyczepić sie mogę jedynie do tego, że gdy pierwszy raz pod prysznic zawędrowałem, czekałem na tyle długo, że nie zdążyłem na projekcję Hard Revenge Milly, jednak film ten już zdobi moją półkę, więc wybaczam  :P

A właśnie, prysznice. Nie mam pojecia czemu niemal nikt nie zwrócił uwagi na to, że oprócz tych przy sali gimnastycznej było jeszcze kilka w piwnicy. Sam z początku nie miałem o nich pojęcia. Zerowa kolejka, przyjemny chłodek nic tylko brać i się cieszyć.

Podsumowując, by nie słodzić zbyt wiele powiem tylko, że konwent bardzo udany, ludzie świetni, ogólnie dobra robota i dziękuję orgom za wniesiony trud  :klaszcze:

Offline Hitsu Mayuki

• Ekspert
  • Touhou will never die !!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 14, 2010, 15:47:18 »
ta, do pryszniców trzeba było dotrzeć :D konwent w dechę, nie będę sie rozpisywac, bo robie to już chyba na czwartym forum...generalnie zabrakło tych co bardziej ecchi atrakcji, ale to z wiadomo jakiego powodu ^^

Offline NaNiKo

• Obsługa konwentu
  • Dziewczynka z psem (w praktyce wałkiem)
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 14, 2010, 17:52:41 »
Ja prysznice widmo-w-piwnicy odkryłam... Ostatniego dnia po południu xD? Więc Wy tym bardziej mieliście prawo.

Offline Hitsu Mayuki

• Ekspert
  • Touhou will never die !!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 14, 2010, 18:38:50 »
no to właśnie były te xD za tajemniczymi drzwiami...spotkałem tam sympatycznych Niemców xD

Offline NaNiKo

• Obsługa konwentu
  • Dziewczynka z psem (w praktyce wałkiem)
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 14, 2010, 18:47:14 »
A Ty Hitsu jak tak bardzo nie chcesz się po raz kolejny rozpisywać chociaż byś skopiował i wkleił ;> Po coś na tego innego identa miałeś, a nie ;>