Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

- Krzyczpudło

Autor Wątek: Wrażenia po Ecchiconie  (Przeczytany 17201 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Stonekeep

• Aktywny użytkownik
  • Pure evil
Odp: Wrażenia po Ecchiconie
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 15, 2010, 19:08:48 »
Ech, kto by chciał to oglądac
JA! xD
Look in my eyes, what do you see?
The Cult of Personality.

Offline Deid

• Ekspert
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 15, 2010, 20:37:00 »
Czyli Główna atrakcja kolejnego ecchicon'u  będzie pół naga Nami ... all hail princess ! :D
czemu kolejnego? XD przed ecchi są jeszcze odpowiednie sytuacje z samawodą-kun'em : D

Offline Jonatan

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 16, 2010, 20:33:28 »
Deid ty zbolu, tylko jedno ci w głowie  :P
Pieśń o stworzeniu Éa

"Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie jasny jest lot sokoła"

Offline Hitsu Mayuki

• Ekspert
  • Touhou will never die !!!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 17, 2010, 15:36:29 »
A Ty Hitsu jak tak bardzo nie chcesz się po raz kolejny rozpisywać chociaż byś skopiował i wkleił ;> Po coś na tego innego identa miałeś, a nie ;>

jak mój redaktor naczelny raczy moją reckę na pewną stronę wstawić to umieszczę tutaj link ^^

te górne oczywiście xD
Trzeba poświecic cyck.... Tzn., przykładem! xD

uważaj, co by ludzie nie oślepli od nadmiaru blasku xD
« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2010, 15:38:53 wysłana przez Hitsu Mayuki »

Offline Nami

• Zaawansowany użytkownik
  • Księżniczka ~
    • deviantart
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 17, 2010, 17:54:23 »
uważaj, co by ludzie nie oślepli od nadmiaru blasku xD

Oślepliby jakby moje świecidełka dotknęły moich własnych stóp, ale tak nie będzie xD

"Ironia - lek na przedawkowanie rzeczywistości."

Offline Hitsu Mayuki

• Ekspert
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 17, 2010, 22:26:55 »
eee *imagine mode on*, masz rację, lepiej nie :D

Offline Stonekeep

• Aktywny użytkownik
  • Pure evil
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 17, 2010, 22:58:48 »
Oślepliby jakby moje świecidełka dotknęły moich własnych stóp, ale tak nie będzie xD
Poczekaj z 60 lat xD
Look in my eyes, what do you see?
The Cult of Personality.

Offline Nami

• Księżniczka ~
    • deviantart
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 17, 2010, 23:20:44 »
Poczekaj z 60 lat xD

Wtedy będę kochanką jakiegoś przesympatycznego nekrofila :D

Offline Hitsu Mayuki

• Ekspert
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 18, 2010, 15:19:59 »
jakby ktoś chciał przeczytać - moja recenzja Ecchiconu 5, mam nieśmiałą nadzieję, że się spodoba ^^

Offline Nami

• Księżniczka ~
    • deviantart
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 18, 2010, 16:33:40 »
Chciałabym skomentowac minusy :D

- drobne obsuwy w niektórych atrakcjach ~ nie znam konwentu który by ich nie miał (:
- okresowy zły stan czystości urządzeń sanitarnych (wina zapewne konwentowiczów, a co) ~ a tu nie wiem occ xD
- nocne krzyki ~ no MY nie krzyczeliśmy xD Poza tym gdybys nie miał ochoty na sen (mejbi nie miałeś nie wiem) to zapewne bawiłbyś się razem z nieśpiącym tłumem i byś też "krzyczał". W sumie cisza nocna, ale kto chodził do szkoły ten wie, że niby szepty w klasie a się szum robi głośny.
- odwołanie zboczonych atrakcji ~ nuu, tu też nie ma w tym naszej winy.Lepiej odwołac takie atrakcje niż cały konwent :<
- małe zamieszania akredytacyjne ~ tutaj też nie wiem co się działo xD

Offline Guile

• Naczelny Zbol
  • Administrator
  • Prezes Zarządu
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 18, 2010, 18:22:09 »
P.S.2 A konwentowa dziewczyna jest spocona jak Ecchicon 5 ^^
Nie znasz sie! Konwentowa dziewczyna jest goraca jak Ecchicon 5! O! Mokra (w domysle spocona) juz byla przy okazji Koneconu 2:P

Offline Hitsu Mayuki

• Ekspert
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 18, 2010, 19:57:19 »
Nie znasz sie! Konwentowa dziewczyna jest goraca jak Ecchicon 5! O! Mokra (w domysle spocona) juz byla przy okazji Koneconu 2:P

to może kompromis ? - spalona ? ;> poza tym z tego co widziałem na zdjęciach, można było Cie spotkać w basenie, ponadto te "wodno-kiślowe" atrakcje miały wzięcie, więc "mokra" nie byłaby taka chybiona ^^ (a na koneconie nie byłem...)

Chciałabym skomentowac minusy :D

- drobne obsuwy w niektórych atrakcjach ~ nie znam konwentu który by ich nie miał (:
- okresowy zły stan czystości urządzeń sanitarnych (wina zapewne konwentowiczów, a co) ~ a tu nie wiem occ xD
- nocne krzyki ~ no MY nie krzyczeliśmy xD Poza tym gdybys nie miał ochoty na sen (mejbi nie miałeś nie wiem) to zapewne bawiłbyś się razem z nieśpiącym tłumem i byś też "krzyczał". W sumie cisza nocna, ale kto chodził do szkoły ten wie, że niby szepty w klasie a się szum robi głośny.
- odwołanie zboczonych atrakcji ~ nuu, tu też nie ma w tym naszej winy.Lepiej odwołac takie atrakcje niż cały konwent :<
- małe zamieszania akredytacyjne ~ tutaj też nie wiem co się działo xD

ech człowiek się stara by jak najmniej Wam wlepić a i tak źle <tup tup> Owszem, ja tez nie znam konwentu, który by ich nie miał, ale dopóki nie pojawi się taki, który ich nie będzie miał, będę to odznaczać jako minus...nie sądźcie, że kiedyś zrobię tak, że napiszę "ach obsuwy to już rutyna, więc minusami nie są" ^^ co do sanitarek to słyszałem różne dziwne głosy znajomych, ja sam nie narzekałem...nocne krzyki - pierwszej nocy nic nie spałem, drugiej już padłem, i mimo iż miałem kamienny sen, obudziłem się o 4 (albo przez robotników, robiących swoje z drugiej strony conplace, albo przez "miły" dziewczęcy głos, drący się wniebogłosy, żeby ten, kto robi hałas na dziedzińcu przestał bo "znowu (!) wezwie się policję"), i jestem bardziej skłonny przyznać, że konwentowa wiara mnie obudziła; co do atrakcji to się zgadzam, aczkolwiek zapisałem to na minus i uważam, że to logiczne :) co do małego zamieszania akredytacyjnego to też różne głosy i w czasie konwentu i po nim, że kasy stały puste, podczas gdy kolejka była pełna, i to nie przed, a po 18, że wydające "zestaw konwentowicza" były czasem roztrzepane i brakowało a to planu, a to badża...to są wszystko opinie, które zebrałem, spacerując sobie pierwszego dnia po conplace ^^

Offline NaNiKo

• Obsługa konwentu
  • Dziewczynka z psem (w praktyce wałkiem)
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 18, 2010, 20:00:31 »
Wiesz, zarówno badże jak i plany po prostu dotarły do nas później niźli zaczęliśmy wpuszczać, ot, cała filozofia tego, że na początku nie wszyscy je dostali. Trochę w tym naszej winy, ale nie cała, więc nie jest najgorzej.

Offline pekniety

• Nowy użytkownik
  • *
  • Duży może więcej :D
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 18, 2010, 23:53:54 »
Kto by po badżu płakał. Fakt, fajna pamiątka i wogóle, ale myślę, że nie to było akurat najważniejsze. Plan można było w Infopunkcie dostać, więc też żaden problem, chociaż może faktycnie, niektórzy spodziewaliby się jeszcze do tego pocałowania rączki ;]

Konwent świetny. Udało mi się jakimś cudem zaklepać miejce w sleep roomie i nie musiałem po raz kolejny spać przy DDRroomie jak na Animatsuri 2. Kilka atrakcji się wysypało, ale to już chyba standard na konwentach, a te na których siępojawiłem trzymały poziom, no może nie licząc pogadanek o Bleachu, gdzie trzy osoby zdominowały panel nie pozwalając dojśc innym za bardzo do głosu. Trochę też szkoda, że ktoś co chwila na policję / straż miejską dzwonił wieczorwą porą i nie moża było się zbyt głośno bawić. Zdecydowanie za dużo atrakcji i za mało czasu, żeby je wszystkie obskoczyć, a przynajmniej większość, ale to raczej na wielki plus.

Offline Hitsu Mayuki

• Ekspert
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 19, 2010, 00:24:19 »
Kilka atrakcji się wysypało, ale to już chyba standard na konwentach, a te na których siępojawiłem trzymały poziom, no może nie licząc pogadanek o Bleachu, gdzie trzy osoby zdominowały panel nie pozwalając dojśc innym za bardzo do głosu.

Jako prowadzący, przepraszam za to, jeśli nie udzieliłem Ci głosu. Starałem się jakoś zapanować nad tą wesołą hałastrą i równo przydzielać głos, ale nie zawsze to wychodzi, zwłaszcza, jak się ma przed nosem takie nadające z wielką częstotliwością radio jak Duo, który zawsze musiał coś wtrącić. Poza tym byliśmy - mimo 2 h ograniczeni czasowo, i nie wiem czy uwierzysz, ale i tak nie zdążyliśmy zrealizować wszystkich punktów agendy. Niemniej jednak dzięki za opinię, w przyszłości postaram się o poprawę ;)