Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

- Krzyczpudło

Autor Wątek: [KT] 8-bitowy Konkurs Muzyczny  (Przeczytany 709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ludek

• Użytkownik
  • **
[KT] 8-bitowy Konkurs Muzyczny
« dnia: Marzec 06, 2013, 22:34:41 »
Krótki opis atrakcji: Sądzisz, że jesteś w stanie rozpoznać utwór niezależnie od tego jaka jest jego aranżacja? Nie straszna Ci muzyka w klimatach poczciwego "pegasusa"? Zapraszam na konkurs!

Plan atrakcji/zasady - standardowy konkurs, nagradzane 3 miejsca na podium, konkurs raczej dla pojedynczych osób zamiast zespołów. Mechanika prosta - uczestnik otrzymuje 30 sekundowy fragment utworu, jego zadaniem jest podanie tytułu.
Zakres utworów: 8-bitowe aranżacje motywów muzycznych z piosenek, filmów, anime, seriali, muzyki klasycznej, gier (tych nie-8-bitowych, choć ze 2 piosenki z Mario mogą się zdarzyć) - z każdej "kategorii" po tyle samo utworów co by każdy znalazł dla siebie coś miłego i szanse były w miarę równe.

Czas: 2 godziny, acz mogę zejść niżej jeśli zajdzie potrzeba

Uwagi: godzina absolutnie dowolna między sobotą, a niedzielą 9 rano (później niestety muszę wracać do domku). Chciałbym też aby moja atrakcja nie pokrywała się z żadną JoJa (jeśli ten coś zgłosi) i "Jaka to melodia? (video game metal covers)" (jeśli zostanie zaakceptowana)

Offline Pilarious

• Nowy użytkownik
  • *
  • Czcij Szatana, a otuli Cię swym mrokiem
    • Trzynasty Schron
Odp: [KT] 8-bitowy Konkurs Muzyczny
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2013, 22:42:56 »
Chciałbym też aby moja atrakcja nie pokrywała się (...) "Jaka to melodia? (video game metal covers)" (jeśli zostanie zaakceptowana)

Czuję się zaszczycony.

Tym bardziej postaram się nie spieprzyć.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2013, 22:44:29 wysłana przez Pilarious »

Offline Zombik

• Koordynator ds. atrakcji
  • Moderator Globalny
Odp: [KT] 8-bitowy Konkurs Muzyczny
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2013, 21:25:21 »
Atrakcja odrzucona.
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one...