Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

- Krzyczpudło

Autor Wątek: [PP] Cave Story  (Przeczytany 896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Salem

• Nowy użytkownik
  • *
[PP] Cave Story
« dnia: Marzec 09, 2013, 20:57:15 »
Krótki opis Atrakcji: Panel na temat japońskiej platformówki o nazwie Cave Story. Omówienie fabuły, różnych zakończeń, postaci, przedmiotów użytkowych i wszystkiego dotyczącego owej gry. odpowiedzi na pytania, oraz dyskusja na temat wersji +.

Plan atrakcji/Zasady: Standardowy panel, najpierw trochę nawijki na temat, może parę obrazków ilustrujących aktualnie omawiany podmiot, odpowiedzi na pytania jeśli takowe się ukażą.

Czas: 1h

Uwagi: godziny południowe, popołudniowe, wczesne wieczorne najchętniej. Przydałby się też rzutnik do ukazania obrazków. Do pomocy dobieram sobie jeszcze Chibiaste.

Offline Ludek

• Użytkownik
  • **
Odp: [PP] Cave Story
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2013, 12:52:54 »
O ile strasznie uwielbiam Cave Story tak jakoś nie widzę tej gry jako materiału na panel...

Gra którą da się całą skończyć, łącznie ze scalakowaniem wszystkich achievementów w 19h (z czego 4/5 tego czasu to czterokrotne przechodzenie ponowne w celu zdobycia ostatnich 6 aczyków) to trochę mało rzeczy do rozmowy na godzinę... fabularnie też trochę słabo gdyż całe uniwersum da się przedstawić spójnie w 10 minut...

Imo o wiele lepiej było by zrobić panel albo o podobnych indie (Spelunky, La Mulana, etc) albo o Metroidvaniach ogólnie i w jednym z nich umieścić CS...

Oczywiście wybór należy do ciebie, ja tylko dałem przykład... nie zrozum mnie źle - z chęcią przyjdę na ten panel, jeśli zostanie zaakceptowany...

Offline Salem

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2013, 22:03:52 »
Rozumiem obawy ale myślę że dam radę :3
Poopowiada się chwilę o broniach, o możliwych zakończeniach, o ukrytych ciekawostkach, o anchievementach, o postaciach, pokaże się różnice pomiędzy wersją darmową a +, mamy tematów od groma i myślę że spokojnie można na to godzinkę poświęcić.
No i miło mi że ktoś zadeklarował że by przyszedł, bo właśnie tego bym się obawiał najbardziej - frekwencji  >:[

Offline Zombik

• Koordynator ds. atrakcji
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2013, 21:25:05 »
Atrakcja odrzucona.
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one...