Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

- Krzyczpudło

Autor Wątek: [PP]Zagrajmy w Yu-gi-oh!  (Przeczytany 765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dżimi

• Obsługa konwentu
[PP]Zagrajmy w Yu-gi-oh!
« dnia: Marzec 17, 2013, 01:50:30 »
Krótki opis atrakcji: Jesteś fanem karcianek, rpgów i innych tego typu gier? A może nie masz żadnego doświadczenia w grach i o Yu-gi-oh wiesz jedynie z popularnego u nas niegdyś anime? Nieważne, przyjdź i już dziś naucz się grać w tę wspaniałą karciankę oraz dowiedz się wszystkiego na jej temat co Cię zainteresuję. Kto wie może dzięki Yu-gi-oh poznasz również wielu wspaniałych ludzi także z twojej okolicy.

Plan atrakcji/zasady:Na początku odbędzie się przedstawienie karcianki, czyli jej zasad, mechaniki oraz porównanie jej cech z innymi popularnymi karciankami. Później zostanie omówiona Polska scena, skąd wziąć karty i jak zacząć swoją przygodę z Yu-gi-oh. Na koniec ochotnicy będą mogli spróbować gry na deckach, które będę miał ze sobą oraz jeśli będzie taka możliwość obejrzeć gry pokazowe.

Czas:2-3h

Uwagi: Oczywiście byłoby dobrze gdyby atrakcja nie odbywała się w trakcie main eventu. Co do czasu atrakcji 2h wystarczą, by wszystko przedstawić, ale jeśli dostanę więcej czasu to ludzie będą mieli więcej czasu na obejrzenie gier, naukę bardziej praktyczną i spróbowania swoich sił w grze.
Co do atrakcji wszystko jest już zaplanowane i gotowe. Byłem także kilka razy, gdy Dizel prowadził takowe atrakcje na konwentach animatsuri, ale jako, że nie może się pojawić na EZkonie to postanowiłem, że ja się z tym zgłoszę w zastępstwie. :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 17, 2013, 02:02:52 wysłana przez Dzimi »

Offline Mroczus

• Aktywny użytkownik
  • Samotny wilk-chwilowo :P
    • Nowodworski Serwis Mangowy
Odp: [PP]Zagrajmy w Yu-gi-oh!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2013, 11:57:30 »
Mogę pomóc przy grze pokazowej,zamawiamy narratora który będzie komentował ruchy jak w anime?
Z tą pierwszym genem chodzi to że większość tych nowych jest po prostu zbyt okropna nawet na evil cosplay

xD

Offline Dżimi

• Obsługa konwentu
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2013, 21:17:44 »
Jeśli atrakcja przejdzie to jak najbardziej wszyscy chętni do pomocy się przydadzą. Im więcej osób do pomocy tym więcej uda się nauczyć w ostatniej części panelu, a jeśli nie to i tak chętnie się spotkam, żeby zagrać i pogadać.

Offline Zombik

• Koordynator ds. atrakcji
  • Moderator Globalny
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2013, 21:24:25 »
Atrakcja odrzucona.
You may say I'm a dreamer
But I'm not the only one...